Lista blogów » Fotografia sposobem wyrazu

Cud na włosy, skórę i paznokcie?! | kerabione

Zobacz oryginał
DSC_0742.JPG

Każda z nas lubi mieć zadbane włosy. Uwielbimy, gdy są gęste, błyszczące. Każda kocha także długie, mocne, zdrowe paznokcie. Kolejna nasza miłość to nieskazitelna, pełna kolorytu, blasku skóra. Czasami naturze trzeba pomóc i pielęgnować naturalne piękno. Wiele osób stosuje różnego rodzaju kosmetyki, diety, tabletki.

Jestem wyznawcą przede wszystkim racjonalnego, zdrowego stylu życia bogatego w dużą ilość wody, owoców i warzyw. Jednakże moje włosy bardzo mi wypadają. Próbowałam różnych preparatów, aż wreszcie skusiłam się na kapsułki Kerabione. To suplement diety dla włosów, paznokci oraz skóry. Mi najbardziej zależało na poprawie kondycji włosów, dlatego zdecydowałam się na 3 miesięczną kurację. I oto dziś przychodzę do Was z recenzją tabletek.

DSC_0757.JPG

Działanie

Kapsułki mają za zadanie:

– zachować zdrowe włosy – Biotyna, Selen, Cynk
– utrzymać prawidłowej pigmentacji włosów – Miedź
– zachować zdrowe paznokcie – Selen, Cynk
– zachować zdrową skórę – Witamina A, Biotyna, Nicyna, Ryboflawina, Cynk

DSC_0763.JPG

Stosowanie

Sposób użycia: 2 kapsułki dziennie podczas posiłku. Nie powinno się przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

DSC_0753.JPG

Opakowanie

W opakowaniu znajduje się 60 tabletek, który starczą na miesiąc kuracji. W pudełeczku jest także ulotka ze składem i innymi ważnymi informacjami odnośnie stosowania kapsułek. Możemy także przeczytać ulotkę w Internecie - możecie dowiedzieć się tego co niezbędne o kapsułkach jeszcze przed zakupem.
Tutaj   możecie przeczytać ulotkę.
Odnośnie wyglądu opakowania - jest ładne, klasyczne. Złote elementy wyglądają elegancko, bogato. Wygląd jak najbardziej na plus. 
Co do tabletek - smak znośny - wiadomo - mają nam pomóc a nie smakować.

DSC_0760.JPG

Cena

Opakowanie znajdziemy na Internecie już za około 24 zł. Uważam, że to przystępna cena i można przeznaczyć takie pieniążki na taki preparat. Nie będzie nam żal takiej kwoty, gdyby nie było żadnej poprawy.

DSC_0766.JPG

Moja opinia

Stosowałam tabletki w celu poprawy kondycji moich włosów. Moje paznokcie oraz skóra są w dobrym stanie, więc obserwowałam efekty tylko na włosach. Włos przestały mi tak mocno wypadać, co jest dla mnie najważniejsze. Tabletki stosowałam dosyć nieregularnie - wyjazdy, egzaminy na studiach, praca. Sądzę, że gdybym troszkę bardziej się przyłożyła mogłabym doznać znacznie lepszych efektów, dlatego muszę wziąć się za siebie i zacząć je systematycznie brać. 

____________________

Twierdzę, że powinnyśmy dbać o nasze włosy, skórę i paznokcie. Warto używać suplementów diety czy innych preparatów, aby je wspomóc. Warto wypróbować te kapsułki. U mnie poskutkowały mniejszym wypadaniem włosów, z czego bardzo się cieszę.

O Kerabione możecie przeczytać TUTAJ


Liczę, że spodobała Wam się dzisiejsza tematyka wpisu. Dałam Wam choć na chwilę odetchnąć od modowych wpisów, których ostatnio u mnie nie brakuje. Już wkrótce zadowolę Was (mam nadzieję) kolejną dawką zdjęć z wakacyjnego wyjazdu. Wyczekujcie :)

A Wy używacie kapsułki na włosy, skórę czy paznokcie? Znacie kerabione?

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.