Lista blogów » wantataste

Cosmopolitan - Klinika Medycyny Estetycznej

Zobacz oryginał
jak%2Bszybko%2Bschudna%25CC%25A8c%25CC%2
 Witajcie! Jakiś czas temu pisałam Wam o swoich wizytach w Cosmopolitan. Jest to nowo powstała Klinika Medycyny Estetycznej w Warszawie. Jak wiecie, testowanie nowych zabiegów oraz kosmetyków sprawia mi ogromną przyjemność. Między innymi to spowodowało, że zdecydowałam się poszerzyć swoją wiedzę z tego zakresu w studium kosmetycznym. Medycyna estetyczna to dla mnie nowość, dlatego nie zastanawiałam się ani przez chwilę aby przetestować kilka zabiegów w ramach współpracy.

vanquish%2Bopinie%2Befekty.jpg
 Kilka słów o samym miejscu. Klinika znajduje się przy ulicy Franciszkańskiej 14 w Warszawie. Przy pierwszej wizycie od razu zwróciłam uwagę na jej piękne wnętrze, jest bardzo jasne i nowoczesne. Każda wizyta sprawia mi ogromną przyjemność. Czekając na zabieg relaksuję się przy filiżance kawy. Czuję, że jestem w dobrych rękach, Panie z Cosmopolitan są profesjonalne i zawsze uśmiechnięte. W ofercie znajdziecie zabiegi kosmetyczne oraz kosmetologiczne, modelujące sylwetkę, zabiegi z zakresu medycyny i dermatologii estetycznej, konsultacje ze specjalistami oraz usługi fryzjerskie. 
therapy%2Bcool%2Befekty.jpg
 W związku z nadchodzącym latem, zdecydowałam się na modelowanie sylwetki. Po wcześniejszej konsultacji z Panią kosmetolog zdecydowałam się na kilka różnych zabiegów na ciało. Jestem po serii Theraphy Cool - terapii kontrastami. Polega to na poddawaniu ciała naprzemiennym zmianom temperatury. Jeśli tak jak ja uwielbiacie ciepło, ten zabieg jest właśnie dla Was! Podczas niemalże godzinnej sesji za każdym razem spałam w najlepsze. W fazie ciepłej następuje wydalanie toksyn z organizmu. Po ciepłej fazie następuje zimna. Początkowo obawiałam się, że kontrast temperatur będzie bardzo duży, ale kiedy następuje ochłodzenie, jest bardzo przyjemnie. Po tych zabiegach zauważyłam znaczną poprawę mojej skóry, jest lepiej nawilżona i bardzo gładka. 

klinika%2Bmedycyny%2Bestetycznej%2Bwarsz
Spróbowałam również kriolipolizy oraz vanquish. Więcej szczegółów na temat tych zabiegów znajdziecie na stronie Cosmopolitan - tutaj. Niebawem możecie spodziewać się wpisu z moimi odczuciami i opisem samego przebiegu poszczególnych zabiegów. Jeśli coś jeszcze z oferty Was zaciekawiło i chcielibyście abym to dla Was przetestowała lub macie jakiekolwiek pytania, piszcie w komentarzach.

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.