Lista blogów » goodaay

Apetyt na... ruch

Zobacz oryginał
images.jpg

Zaczęło się od nordic walking. Bardzo polubiłam długie spacery z koleżankami, zwykle dwugodzinne. Nordic walking świetnie działa na kręgosłup, usprawnia właściwie całe ciało. To doskonały sposób także na piękną smukłą sylwetkę. Jednak po pewnym czasie miałam apetyt na więcej.


Potem dołożyłam basen dwa razy w tygodniu. Basen świetnie oczyszcza umysł i regeneruje. Ale to jeszcze nie było to. W końcu znalazłam sport idealny w każdym calu. To bieganie. Od tego czasu biegam codziennie, świątek, piątek, a nawet po imprezie. Kiedyś pewnie bym w to nie uwierzyła, ale kiedyś sport nie był mi bliski.

Biegam wcześnie rano, nakładam dres i już zaczynam być z głową w chmurach, tylko pachnący las, śpiewanie ptaków i moje własne myśli. Bieganie to doskonały sposób na relaks, odstresowanie się, ale także na codzienną dawkę energii. Właściwie jedyna inwestycja to buty dla biegacza. Nieodzowne, muszą być dobrej jakości. Oprócz tego odrobina samozaparcia, szczypta determinacji i można zacząć biegać. Ale uwaga, to nieźle uzależnia!

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.