Lista blogów » Amour-15

5 MIEJSC W SIECI, KTÓRE CHĘTNIE ODWIEDZAM

Zobacz oryginał
Andrzejki ostatecznie spędzam w domku, z ciepłą herbatką z ręku :) Zaraz po napisaniu posta włączam film, później dłuuuga kąpiel - wieczór tylko dla mnie :) Wczorajszy dzień był wyczerpujący - od rana matury - najpierw rozszerzona matematyka (nie była najgorsza - była trudna, ale nie było żadnego zaskakującego zadania z jabłkami) a później fizyka, którą może pozostawię bez komentarza ;) Później dzień upłynął w miłym towarzystwie, bardzo pozytywnie, ale byłam tak wymęczona, że spałam do 11 :) 

Chcę dziś podzielić się z Wami adresami stron internetowych, które chętnie wklepuję w pasek przeglądarki. Pominę już facebooka, pocztę czy pulpit nawigacyjny bloggera oraz blogi, które lubię - na to poświęcona jest osobna seria na blogu :)

1. Bezużyteczna.pl - często przeglądam tą stronę przed uśnięciem. Ściągnęłam ją sobie jako aplikację na telefon i od kilku miesięcy jestem na bieżąco haha ;) Niektóre rzeczy mnie bawią, inne dziwią, w jeszcze inne nie da się wierzyć, ale jako całokształt to bardzo fajna stronka ;-)


2. AbstrachujeTV i AbstrachujePLUS. Goście są dla mnie genialni, faktycznie pierwszy ich filmik podoba mi się najbardziej, chociaż "typowy Seba" też rozbraja mnie na łopatki, szacun dla chłopaków za pomysł na siebie ;)

3. Kinomaniak.tv - strona na której oglądam najczęściej filmy. Wielka biblioteka filmów, seriale dodawane na bieżąco, znajdziecie tam praktycznie każdy film (noo, poza Symetrią :D).

4Vinted.pl - strona typu szafa.pl. Od kiedy na szafie wprowadzono szaloną prowizję vinted na pewno skorzystało na nowych użytkownikach. Nie ma się co dziwić, tam nie płacimy za nic, możemy sprzedawać / wymieniać / kupować bez dodatkowych opłat.

5. Zszywka.pl - kiedyś ciężko było mi ogarnąć wszystkie obrazki wzrokiem, teraz jestem już nieźle uzależniona :D

Jakie strony przeglądacie najchętniej ? :) 

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.