Blog » Przegląd stylów modnych na wiosnę-lato 2015

Przegląd stylów modnych na wiosnę-lato 2015

W modzie najważniejsze jest prawidłowe dostosowanie stylu do swojego charakteru i figury. Światowi projektanci w kolekcjach na wiosnę-lato 2015 zaprezentowali pełen wachlarz propozycji ubrań i akcesoriów, aby każda kobieta mogła znaleźć coś dla siebie. My wyławiamy te, które będą najmodniejsze.

Zwolenniczki elegancji, delikatnych i kobiecych zestawów powinny sięgnąć po półprzezroczyste tkaniny w kolorach pasteli, dopasowane kroje, zwiewne sukienki i koronki niczym z XIX wiecznego romansu. Stonowane akcesoria, takie jak małe torebki w subtelnych kolorach oraz delikatną biżuterię znajdziesz, m.in. w sklepach NEXT i Clarks.


www.juliettecapuleti.com
www.polskieszafiarki.pl/wpis/tiulowe-love

Jeśli uważasz, że lata 60. i 70. to najlepszy okres w modzie, szukaj sukienek w kształcie prostokąta lub trapezu. Uwaga! Dzwony wracają do łask! Modne są także geometryczne wzory i kroje. Idealne dodatki to torebki w intensywnych kolorach oraz pantofle na klockowym obcasie, np. z kolekcji Patrizia Dini.


www.rasz-rush.blogspot.com
www.polskieszafiarki.pl/wpis/britannium-knight
 


spodnie Ellos, buty Patrizia Dini / stilago.pl

Buntowniczkom polecamy kultowy wzór w grube, kontrastowe paski. Łam zasady i łącz ze sobą różne elementy stroju w tym motywie. Szukaj go w kolekcjach Ellos i Amy Vermount. Dominujące kolory trendu to czerń i biel. Stylizację dopełnią skórzane torebki i motocyklowe buty.


www.agnesskafashion.blogspot.com
www.polskieszafiarki.pl/wpis/todays-outfit-flared-pants

Ubrania delikatne i kobiece, retro czy w stylu buntowniczym? Co wybierzesz dla siebie?

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.

Komentarze


Obrazek użytkownika Noszę Co Lubię

Super, że odkopano dzwony. Niestety, nie każdej w nich ładnie, ale dają tyle możliwości!