Blog » Gdy raz spróbujesz naturalnych perfum, nigdy nie wrócisz do komercyjnych!

Gdy raz spróbujesz naturalnych perfum, nigdy nie wrócisz do komercyjnych!

Gdy raz spróbujesz naturalnych perfum, nigdy nie wrócisz do komercyjnych!




Czy masz wrażenie, że wszystkie perfumy dostępne w znanych drogeriach pachną bardzo podobnie? Dlaczego praktycznie wszystkie perfumy na rynku mają metaliczną, mocno syntetyczną nutę, nawet jeżeli kosztują blisko 1000zł? Dzieje się tak, ponieważ wszystkie tradycyjne perfumy posiadają w swoim składzie chemiczne utrwalacze i całą tablicę Mendelejewa innych, sztucznych dodatków zapachowych. Chemikalia te wnikają w Twoje ciało, mogąc nawet podtruwać Twoją skórę!



Jest jednak jeden produkt, który wyróżnia się swoimi naturalnymi substancjami zapachowymi. Relationship, bo o nim mowa, nie zawiera substancji, które mają coś przypominać. To mieszanina wysokowibracyjnych, naturalnych substancji zapachowych i feromonów, które wpływają na podświadomość. Relationship to magia pierwotnego, terapeutycznego efektu olejków eterycznych i esencji kwiatowych.


Uwaga! Preparat Relationship działa około 2-3 godzin. Dlaczego tak krótko? Ponieważ nie posiadają sztucznych związków zapachowych, które wzmacniają zapach na kilkanaście godzin. Większość osób myśli, że im dłużej pachną perfumy, tym lepiej. Na pewno spotkaliście się z perfumami, które niekoniecznie są drogie, ale pachną długo. Nie ma problemu, żeby zrobić długo działające perfumy - wystarczy dodać dużo chemikaliów wzmacniających. Długość działania jest wtedy wygodna, ale perfumy nie posiadają szerokiego spektrum zapachu. Zapach jest płytki, co widoczne jest na poniższym porównaniu:




W konfrontacji z popularnymi perfumami, w Relationship zamiast substancji przypominających zapach róży czy piwonii, mamy prawdziwy olejek różany i esencje kwiatowe z piwonii. Idąc dalej, nie zabraknie też czeremchy, nut drzewnych ze szlachetnych gatunków drzew czy najbardziej cenionego afrodyzjaku roślinnego - Champaki. Wszystko w połączeniu z feromonami tworzy genialną kompozycję, która łączy się z zapachem skóry, dzięki czemu używając Relationship nikt na świecie nie będzie pachniał tak jak Ty, nawet jeżeli użyje tych samych perfum.




Dzięki zawartości feromonów, Relationship ma silne działanie seksualne w sytuacjach intymnych. Nie jest to jednak magiczny eliksir, feromony zawarte w Relationship nie tworzą nowych silnych stanów emocjonalnych, ale intensyfikują obecne. Oznacza to, że podniecenie musi istnieć, aby zostało wzmocnione. Relationship idealnie nadaje się do związku. Są pomocne, gdy:

  • Chcesz przywrócić dawną namiętność w związku
  • Zależy Ci na otwartej i ciepłej relacji z ukochaną osobą
  • Pragniesz więcej zmysłowych doznań
  • Chcesz poprawić libido
  • Szukasz zmysłowej i głębokiej miłości
Preparat Relationship kupisz na Feromony.pl/Relationship

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.