Lista blogów » FASHIONDOLL.PL

ZAKLAD, ZE 3MIASTO/ SLEDZ MNIE

Zobacz oryginał
Jak wiecie z całego serca uwielbiam i kocham Trójmiasto. Tu się urodziłam, dorastałam i planuję spędzić resztę dorosłego życia. Jest magicznym miejscem pełnym kontrastów, spokoju i energii, pomników historii i przyrody, kultury, sztuki i nowoczesnych rozwiązań. Daje nam nowe możliwości i życzliwie wita wszystkich przyjezdnych.

Dziś chciałabym napisać wam o marce, która tak jak ja zakochana jest w Trójmieście. ZAKŁAD, że 3MIASTO tworzą siostry, które pasje i zainteresowania przekształciły w biznes. Zajmują się projektowaniem oraz wykonywaniem rzeczy z trójmiejską grafiką według własnych pomysłów. Ich grafiki i hasła  to  skojarzenia z Trójmiastem, morzem i nadmorskim klimatem. Kierowane są do ludzi, którzy tak jak my lubią i kochają Trójmiasto oraz region pomorski. Proponują niebanalne pomysły na pamiątkę z Trójmiasta!

Wszystkie oferowane produkty pochodzą od polskich producentów a wykonywane są głównie z ekologicznych materiałów i 100% bawełny. 


Choć na stronie sklepu znajduje się cała masa ciekawych grafik ja wybrałam dla siebie coś związanego z Gdynią! Hasło "Śledź Mnie" jest bystrym i humorystycznym określeniem miasta. Z uśmiechem na ustach będę wkładała tę koszulkę z dumą prezentując skąd pochodzę!
tr%C3%B3jmiasto%2Bblog2%2B(Kopiowanie).p

tr%C3%B3jmiasto%2Bblog4%2B(Kopiowanie).p


tr%C3%B3jmiasto%2Bblog3%2B(Kopiowanie).p

tr%C3%B3jmiasto%2Bblog5%2B(Kopiowanie).p
 Koszulka/ Tshirt- ZAKLAD, że 3MIASTO, Jeansy- Tommy Hilfiger, Buty/ Shoes- H&M, Torebka/ Bag- Zuzia Górska, Zegarek/ Watch- Michael Kors


tr%C3%B3jmiasto%2Bblog1%2B(Kopiowanie).p

tr%C3%B3jmiasto%2Bblog6%2B(Kopiowanie).p

tr%C3%B3jmiasto%2Bblog%2B10%2B(Kopiowani

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.