Lista blogów » babooshka1963.blogspot.com

Z cyklu "Odważna dojrzałość" - Lumpola

Zobacz oryginał

Kochani, wróciłam z  tygodniowego urlopu i wkrótce będzie post z Krety, muszę wybrać zdjęcia, będzie stylizacja i moje wrażenia, i pewnie nie jeden post, o tym magicznym miejscu, nadrabiam zaległości w necie, a dziś przedstawiam wam kolejną odważną 50-latkę - Aleksandrę Bonk z bloga LumpolaStyle.
Większość ją zna, trudno jej nie zauważyć, jest bardzo barwną osobą, trochę zwariowaną i myślę, że nadaje na podobnych do mnie falach. Wszystkim się interesuje, inspirują ją cały świat, dużo czyta i ciekawie pisze.
Ola potwierdza moją regułę, że moda nie jest tylko dla młodych, ale również dla dojrzałych.
Zresztą przeczytajcie cały post i mój wywiad z Olą, zobaczcie co sama o sobie mówi.


1%2Bkapelusz%2B17%2Btak%2Bgotowe.jpg

1. W jakim stopniu prowadzenie bloga wpłynęło na Twoje życie?

- Blogowanie przemodelowało całe moje życie, zajmując w nim bardzo ważne miejsce, dając mnóstwo radości i satysfakcji, ale przy okazji absorbując też mnóstwo czasu i energii. 
Pozwoliło mi bardziej uwierzyć w siebie, dodało odwagi i pewności siebie, otwarło mnie na wiele wspaniałych nowych kontaktów i znajomości, z których czerpię inspirację, wiedzę, wsparcie i realną radość, choć są tylko wirtualne.


1%2Bdziny%2B18%2Btak%2Bgotowe.jpg

2. Czy w przedstawionych na blogu stylizacjach chodzisz po mieście, np. do sklepu, na spacer, czy też stworzone są one na potrzeby sesji?

Mój blog jest przede wszystkim miejscem mojego radosnego twórczego eksperymentowania, tym razem na polu modowym, a ja jestem po prostu aktualnie swoją jedyną modelka czy manekinem :)
Powstał w celu dzielenia się różnorodnymi zestawieniami kolorystycznymi i stylistycznymi, które rodzą się w mojej głowie, a są inspirowane czym się da i oparte na możliwościach jakie dają nam second-handy.
Jest też ważnym miejscem konfrontacji tych moich pomysłów z różnymi opiniami i ocenami. 
Z małymi wyjątkami moich totalnych odlotów, pokazywane dotąd stroje są głównie okazjonalne, ale wciąż użytkowe. Więc w miarę możliwości ograniczonych nieco moją naturą odludka, chętnie je wykorzystuję :)1%2Bjapo%25C5%2584ski%2B13%2Btak%2Bgotow3. Jeśli miałabyś określić swój styl to jak go nazwiesz?

Najlepiej nazwała w swoim felietonie mój styl Grażynka Naszkiewicz, określając go jako ReKreacyjny, od zabawy i od kreacji, czyli twórczego podejścia do niej.


5%2Bszary%2B10%2Btak%2Bgotowe.jpg4. Ulubiony autor

Uwielbiam szwedzkie kryminały, szczególnie Camillę Lackberg, ale to chyba nic odkrywczego.

2%2Bgucci%2B7%2Bwybrane%2Bgotowe.jpg

5. Kogo z wielkiego świata mody, chciałabyś poznać osobiście?

Ciągnie mnie bardzo, nie tylko z powodu niezwykłej twórczości i z powodu imienia do Alessandro Michele. Także dlatego, że podobno jest introwertykiem, stroni od ludzi i unika rozgłosu.


2%2B%25C5%25BC%25C3%25B3%25C5%2582ty%2B83%2Bsp%25C3%25B3dnica%2B15%2Btak%2Bgotow


4%2Bkwiaty%2B6%2Btak%2Bgotowe.jpg4%2Bspodnie%2B10%2Btak%2Bgotowe.jpg

 Dla przypomnienia w tym cyklu przedstawiłam już blogerki z blogów:

1. Magdaleny Pińskiej "Lamodalena",
2. Jagi Janiak  Fashion50plus.pl 
3. Krystyny Kantowicz  Fashion Krynka's Way
4. Ven's Wife Style - Renaty Jazdzyk
i dziś Aleksandrę  Bonk z bloga Lumpola style

Zapraszam do zostawienia komentarza, dziękuję za odwiedzenie mojego bloga. Thanks for visiting and your comments. Greetings! Miło mi będzie, jeśli dodasz mnie do Oberwowanych

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.