Lista blogów » WHAT ANNA WEARS?

YELLOW TREND – KAZAR SHOES & MARLU COAT

Zobacz oryginał
Hej! Jeszcze przed wyjazdem na Bali przygotowałam dla Was kolejną miejską stylówkę! Myślę,że Wam się spodoba!
DSC_0147male.jpg
DSC_0140male.jpg
DSC_0042-male.jpg
DSC_9936male.jpg
DSC_9921male.jpg
DSC_0115male.jpg
DSC_0205male.jpg
 Prosta biała koszula to must have każdej garderoby! Nie wyobrażam sobie bez niej swojej szafy, a Wy? Świetna baza do stworzenia wielu stylizacji. Tym razem sięgnęłam po taką większą „boyfriendówkę”, czyli koszulę jakby pożyczoną od chłopaka.
 Nieśmiertelny model jeansów Levis tym razem w jasnej, trochę łobuziarskiej odsłonie. Pogoda jednak płata nam trochę figli, dlatego chyba jeszcze nie możemy chować płaszczy do szaf. Właśnie stałam się posiadaczką, chyba najpiękniejszego możliwego kroju. Mój płaszcz pochodzi od MARLU, jest długi, mięsisty i doskonale skrojony! Czuje się w nim obłędnie.
DSC_9973male.jpg
DSC_9934male.jpg
 Skoro mamy wiosnę, czas postawić na kolor! Uwielbiam kolorowe dodatki i cieszę się, że to właśnie żółty kolor jest tak modny tego sezonu. Żółte szpilki fajnie kontrastują ze stonowaną górą. Kolorowa pleciona torba KAZAR, to coś co uzupełnia cały look. Wygląda trochę jak cukierek a trochę jak przywieziona z Havany. Z biżuterii wybrałam malutką kuleczkę od Mintydot, w której  ukryte jest…. napisane na karteczce moje największe marzenie! Marzę o tym, aby zbić już tą kuleczkę, gdy się spełni!
DSC_0221male.jpg
 DSC_0138male.jpg
Smartwacha Fossil dzisiaj użyłam dzisiaj jako eleganckiego akcentu. O nim mogliście przeczytać już tutaj [klik], a ostatnio pokazywałam go przy jednej ze stylizacji [klik]. Inteligentne rozwiązanie i nowoczesny kobiecy design – to lubię! Ja najbardziej jestem zadowolona z funkcji.
DSC_0168male.jpg
KAZAR ma teraz fajną opcję, dla wszystkich Was, które wolą zainwestować w jedną porządną torebkę niż w kilka tańszych. Gdy Ci się znudzi, możesz zamienić pasek w  różnych wersji kolorystycznych! To idealna opcja na lato!
kazar-torebka.jpg
Możesz wymienić, a możesz zestawić  dwa paski razem, jak ja.
DSC_0173male.jpg
DSC_9999male.jpg

Albo tą samą wersję z długim paskiem.

DSC_0033male.jpg

SHOES | KAZAR , JEANS | LEVI’S , BAG | KAZAR , COAT | MARLU , BLOUSE | SECOND HAND , NECKLACE | MINTYDOT , SMARTWATCH | FOSSIL FTW 2111 , SUNNIES | CELINE

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.