Lista blogów » Mis Marli

Walentynkowy pomysł na prezent - Instabook

Zobacz oryginał
1.JPG
Niektórzy z Was już wiedzą, że jestem wielką miłośniczką wywoływania zdjęć i umieszczania ich w albumach. Już nie raz Wam mówiłam jak bardzo lubię taką formę relacjonowania wspomnień. Co roku staram się zebrać wszystkie swoje zdjęcia z wakacji i innych różnych wydarzeń mających miejsce w moim życiu i wywołuje, by po tym móc cieszyć oko zdjęciami w albumie. Bardzo mnie to relaksuje.  

Teraz oprócz standardowych albumów mamy też fotoksiążki, kalendarze czy też inne oryginalne pomysły na zatrzymanie wspomnień. Jednym z nich jest również Instabook. To jest coś pomiędzy albumem a fotoksiążką, w której umieszczamy zdjęcia z Instagrama (możemy wgrywać fotografie również z dysku naszego komputera). To album, dzięki któremu możemy dać upust naszej kreatywności. Sprawić, że będzie to zbiór wspomnień z wakacji nad morzem, czy też szalone zdjęcia z rodzeństwem, słodkie z pupilem albo romantyczne z ukochaną osobą. Może to być również świetny pomysł na prezent: na Komunię, ślub, urodziny, rocznice czy też chrzciny . Kto z nas nie lubi spersonalizowanych prezentów?! Ja jestem na tak :)


Stworzyłam swój Instabook z myślą o zbliżających się Walentynkach. Na pewno znajdzie się grono osób obchodzących to święto w wyjątkowy sposób. Ja co roku ten dzień spędzam z Ukochanym romantycznie przy kolacji i obdarowujemy się skromnymi upominkami od serca. Instabook to właśnie taki prezent. Sami projektujmy naszą książeczkę, a dzięki różnym ułożeniom zdjęć wgranym już w pogram nie martwimy się o to, że nasz Instabook będzie wyglądał chaotycznie. Występuje w 3 opcjach – oprawa miękka, twarda i w formie albumu. Ja wybrałam album i była to dobra decyzja. 20 śnieżnobiałych stron, na dobrej jakości papierze, który nie zniszczy nam się tak szybko, a dzięki swojemu niewielkiemu rozmiarowi prezentuje się uroczo. 

2.JPG
3.JPG
4.JPG
4a.JPG
5.JPG
6.JPG
7.JPG
8.JPG
8A.JPG
9.JPG
10.JPG
Sam album wygląda pięknie, ale i zapakowany jest naprawdę świetnie i co najważniejsze bezpiecznie. 

11.JPG
instabook.JPG
Kochani, mam dla Was 25% zniżki na zakup Instabooka. Może ktoś z Was w te Walentynki również podaruje taki prezent swojej drugiej połówce. Ja na swojego Instabooka czekałam 5 dni więc zamawiając go dzisiaj na pewno dojdzie na czas :) Zniżka ta nie ma okresu ważności, więc możecie go wykorzystać nie tylko teraz, ale nawet za miesiąc :) Wystarczy, że wejdziecie w link poniżej, podacie swój adres e-mail i natychmiast zostanie do Was wysłana zniżka :)Cieszylibyście się z takiego prezentu? Dajcie znać w komentarzach :)Zaloguj się, żeby dodać komentarz.