Lista blogów » Try To Save It

Walentynkowe rozdanie!

Zobacz oryginał
Witajcie!

Styczeń powoli dobiega końca, zbliża się luty - a wraz z nim całkiem sympatyczne święto, jakim są Walentynki! Nie wszyscy muszą z nim przepadać i je celebrować, ale w dzisiejszym małym rozdaniu może wziąć udział każda chętna osoba :) Do wygrania są dwa produkty polskiej marki Promees: choker ,,Bella" oraz ramiączka ,,Amy"

amy-horz.jpg

Każda z nas lubi wyglądać i czuć się pięknie, a kobiece piękno dobrze podkreślają odpowiednie dodatki. W eleganckich pudełkach znajdziecie finezyjne strapsy do biustonoszy w uniwersalnym rozmiarze oraz zmysłowy choker, który uwydatni atuty każdej z Was, podkreślając wyjątkową kobiecość, dodając kokieterii oraz pewności siebie. 

promees2.jpg

Promees to Polska marka, tworząca ekskluzywne dodatki i akcesoria do bielizny. Katalog z produktami znajdziecie na stronie internetowej. To co cechuje strapsy Promees to staranne wykonanie, uniwersalne rozmiary oraz wykorzystanie wysokiej jakości materiałów. Paski można swobodnie regulować zgodnie z własnymi preferencjami. Z pomocą dodatków od Promees stworzycie stylowy komplet bielizny wraz z akcesoriami. 

promees3.jpg

promees.jpg

Wszystkie szczegóły znajdziecie w nowym poście na blogowym fanpage'u, gdzie będzie rozgrywał się cały konkurs. Zachęcam Was do udziału i życzę powodzenia!

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.