Lista blogów » Xavilove

Sukienka z perełkami i krótki płaszcz w stylizacji

Zobacz oryginał

Witam Was w ten jakże mroźny dzień! Mimo pogody zdecydowałam się jednak założyć piękną rozkloszowaną sukienkę z perełkami, a na nią zarzuciłam czarny krótki płaszcz damski.

 

Sukienka z perełkami

Niestety minusowa temperatura nie pozwoliła mi zbyt długo paradować w samej sukience, przez co mam tylko kilka zdjęć, na których widać ją w całej okazałości.  Perełki to zdecydowanie hit 2017/2018 i nie zapowiada się na to aby miało się to zmienić. Gorące perełkowe trendy występują już na wszystkich ubraniach, butach oraz w dodatkach.  Na samym dole pokazałam Wam również z pozoru klasyczne czarne spodnie, ale przez to, że zostały pokryte ozdobnymi perłami – wyglądają zjawiskowo! Niestety nie trafiłam z rozmiarem przez co zdjęcie jest tylko jedne.

Wracając do sukienki z perełkami, uwielbiam ją! Idealna jak dla mnie długość kończąca się w połowie ud nie skraca mojej sylwetki. Rozkloszowany fason kocham chyba od zawsze, a delikatne taliowanie sprawia, że sylwetka wydaje się być smuklejsza. Ta czarna sukienka z perełkami wpadła mi w oczy od razu, gdy tylko wyświetliła mi się w jakiejś facebookowej reklamie, a wiecie ile kosztuje? Jest śmiesznie tania, bo cena to około 50zł!

 

Czarny krótki płaszcz damski

Do perełkowej sukienki dobrałam krótki płaszcz z Zary, który rozkochał mnie w ubiegłym roku. Teraz jednak sama tej fascynacji nie rozumiem, bo… uważam, że jest tak idealnie krótki, że aż za krótki. Niestety znalezienie idealnego płaszcza graniczyło z cudem. Większość sięgała mi do lub za kolana, a takiej długości chciałam uniknąć. W efekcie końcowym kupiłam czarny bardzo krótki płaszczyk bo nie znalazłam nic pomiędzy. A Wy wybralibyście długi czy krótki płaszcz damski??

 

Buty i dodatki

Czarne buty ala „emu” są ostatnio moimi ulubieńcami. Gdyby jednak ktoś powiedział mi parę tygodni temu, że chińskie obuwie może być wygodne – wyśmiałabym go. A teraz? Chyba spaliłabym buraka, bo buty zamówione ze strony Zaful po prostu skradły moje serce! A całą stylizację rozświetla szaro-srebrna chusta LV, o której marzyłam szmat czasu i w końcu zdecydowałam się kupić używaną.

 

chusta-louis-vuitton.jpgchusta-lv.jpgemu-z-brokatem.jpgsukienka-pere%C5%82ki.jpgsukienka-z-pere%C5%82kami.jpgspodnie-z-pere%C5%82kami.jpg Spodnie: SheIn     Sukienka: SheIn      Płaszcz: Zara     Buty: Zaful     Chusta: LV

Co podoba się Wam bardziej? Mój krótki płaszcz czy może sukienka z perełkami?

Artykuł Sukienka z perełkami i krótki płaszcz w stylizacji pochodzi z serwisu XaviLove.

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.