Lista blogów » VamppiV - fashion & makeup

Stylizacja boho z sukienką w kwiaty i kabaretkami

Zobacz oryginał
jak%2Bnosi%25C4%2587%2Bkabaretki%2Binspi

Lato, lato nareszcie! Jak co roku, gdy za oknem świeci słońce zachęcając do wyjścia z geekowej komputerowej nory, chętniej sięgam po stylizacje boho. Tym razem padło na sukienkę w kwiaty z Zaful. W pewnym kultowym filmie pada pewne kultowe, pełne szyderstwa hasło. Wiecie jakie? Tak, oczywiście chodzi mi o: Kwiaty? Latem? Jakie to oryginalne!. Ja jednak w mrocznej wersji kwiecistej łąki zakochana jestem od kilku lat. Sukienka ma przepiękny detal przy dekolcie inspirowany chokerami i chyba będzie jednym z moich ulubionych ubrań tej wiosny.By uniknąć wiosennej monotonii - do kwiatowej sukienki założyłam kaberetki i lakierowane, ciężkie buty. Rockowe dodatki to podstawa! Na wierzch natomiast narzuciłam welurową kamizelkę, która kolorystycznie się stapia z sukienką, ale dzięki pionowym czarnym pasom sylwetka zyskuje dodatkowej lekkości. Nietypowe (jak na mnie) splecione włosy i delikatne pierścionki to kolejny ukłon ku klimatom boho.

Zdjęcia zrobiłyśmy z Perfectamente Photography w Poznaniu - przy Placu Wolności oraz w parku Adama Mickiewicza. Czarna sukienka w kwiaty doskonale zgrała się z kwiecistym otoczeniem.

Wybaczcie, że ostatnio jest tu mnie mniej - przeprowadziłam się i stopniowo wygrzebuję się z kartonów. Nieskończona garderoba i niewypakowane ubrania nie ułatwiają przygotowywania stylizacji. Jednak ta piękna pogoda dodaje mi energii i w najbliższym czasie spodziewajcie się, że wrócę do typowej dla mnie regularnej publikacji!

Słoneczne uściski,
VamppiV

rockowa%2Bstylizacja%2Bw%2Bklimacie%2Bbo
blog%2Bz%2Brockowymi%2Bstylizacjami%2Bbo
boho%2Brock%2Bstylizacja%2Bkwiaty.JPG
delikatne%2Bpier%25C5%259Bcionki%2Bstyli
kwiatowe%2Bnadruki%2Binspiracje.JPG
lu%25C5%25BAna%2Bsukienka%2Bw%2Bkwiaty%2
pomys%25C5%2582y%2Bna%2Bstylizacje%2Blat
rockowa%2Bsukienka%2Bw%2Bkwiaty%2Bz%2Bka
drobne%2Bpier%25C5%259Bcionki%2Bblog%2Bm
sukienka%2Bw%2Bkwiaty%2Bw%2Bstylu%2Bboho
Zaful%2Bsukienka%2Bw%2Bkwiaty%2Blu%25C5%
styl%2Brock%2Bboho%2Binspiracje.jpg
sukienka%2Bboho%2Brockowa%2Binspiracje.j


Sukienka boho w kwiaty: Zaful || Rajstopy kabaretki z małym oczkiem: Rosegal || Drobne pierścionki na wszystkie palce: Zaful || Lakierowane sznurowane buty: Shoelook
Sylwia Błach - blog o modzie dla każdego!

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.