Lista blogów » Tina Ha - blog lifestylowo-modowy

STYLIZACJA: BASIC LOOK

Zobacz oryginał
Zdaje sobie sprawę, że blog należy raczej do grupy tych "urodowych", ale dostaję od Was tyle wiadomości, żebym od czasu do czasu przemyciła jakąś stylizację, a pod zdjęciem na Instagramie dajecie masę komentarzy, że powinnam być blogerką modową... także na Wasze życzenie dzisiejszy wpis. Ostatnio zabrałam męża na spacer i całkiem przypadkiem wzięłam aparat, a skoro już go miałam przy sobie to nie było możliwości aby nie odbyła się mała sesja zdjęciowa.

IMG_1271.JPG Choć moja lustrzanka robi całkiem niezłe zdjęcia, to jednak fotograf jeszcze nieco nie przeszkolony wiec w efekcie ze stu zdjęć wybrałam kilka. Ale nie to jest najważniejsze, bo liczy się to co na zdjęciach! Ostatnio mam "modowe wahania nastroju" pomiędzy koszulkami ze życiowymi bądź śmiesznymi napisami, a totalną klasyką. 

IMG_1270.JPG


W dzisiejszej stylizacji postawiłam zdecydowanie na drugą opcję, w której prezentuję Wam klasyczną czarną koszulkę z chokerem oraz najwygodniejsze spodnie ever w kolorze beżu. Zamiast torebki postawiłam na najmodniejszą w tym sezonie nerkę, a buty ozdobione ćwiekami to mój ulubiony dodatek. 

7791205392_IMG_3503.JPG


IMG_1273.JPG


bluzka  - bonprix
spodnie - bonprix 
nerka - sinsay 
buty - bez firmowe


Pogoda powoli składania się ku jesieni, więc czas kompletować cieplejszą garderobę. Jakie sklepy polecacie odwiedzić czy to stacjonarnie czy online?

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.