Lista blogów » Stylowa Misja

SPORTOWY PLECAK NA SZPILKACH | AUTUMN STYLE

Zobacz oryginał
1.JPG


Szara stylizacja na jesienną szarugę.


Plecak do szpilek?A kto powiedział, że tak nie wolno? Moda pozwala nam teraz na kombinacje, które jeszcze kilka lat temu nie mieściły nam się w głowie.

Dzisiejszy look jest wariacją łączącą sport i elegancję, czyli styl, który lubię najbardziej. Nie chciałam by stylizacja z plecakiem była oczywista, chciałam pokazać coś innego - zaskakującego. Mam nadzieję, że mi się to udało.
Szary polarkowy płaszczyk z łączonymi swetrowymi rękawami i kapturem świetnie komponuje się z "kolejarską" czapką, na punkcie której oszalało wiele blogerek (w tym ja). Płaszczyk ma krótki stan, który optycznie skraca, dlatego połączyłam go z dopasowanymi spodniami i botkami na szpilce. Pod spodem mam czarną tunikę z krótkim rękawem. Zdaję sobie sprawę, że jest już trochę chłodno na krótki rękaw, dlatego zawsze możecie założyć pod taką tunikę body z długim rękawem, które sprawi jakby wszystko było całością. Obecnie w trendach jest łączenie sukienek ze spodniami, ale moim zdaniem tunika jest prostszą opcją. Moja świetnie nadałaby się jako sukienka, ale niestety cienki materiał nie pozwala na noszenie jej w ten sposób. Plecak jak widzicie jest tutaj "kompletnie od czapy", ale jednak w pewien sposób dodaje stylizacji charakteru.
Mam nadzieję, że całość Wam się spodoba. Piszcie mi śmiało, co myślicie o dodaniu sportowego plecaka do takiej stylizacji.2.JPG


3.JPG


4.JPG


5.JPG


6.JPG


7.JPG


8.JPG


9.JPG


10.JPG


11.JPG


12.JPG


13.JPG


14.JPG


15.JPG


16.JPG


fot. Marcin 

17.JPG


płaszcz: ROSEGAL  | czapka: ROSEGAL | czarna tunika: BON PRIX
plecak: SZALEO | spodnie i botki na szpilce: EBUTIK | choker: OTIEN

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.