Lista blogów » Stylowa Misja

SKÓRZANE WYROBY IDEALNE NA PREZENT

Zobacz oryginał
2.jpg

Nie wiesz jaki prezent sprawić swoim bliskim? Postaw na skórę. Ten luksusowy materiał zawsze świetnie sprawdzi się w roli upominku.


Święta zbliżają się wielkimi krokami. Pamiętajmy jednak, że w ciągu roku jest wiele innych okazji, podczas których możemy obdarować naszych najbliższych wspaniałym prezentem. Jeśli chodzi o nas, kobiety, to ucieszymy się z drobiazgu, nawet bez okazji oczywiście. Galanteria skórzana w postaci portfela, czy małej torebki na pewno sprawi obdarowywanej osobie wiele radości.

Dziś mam dla Was kilka skórzanych propozycji od marki Paolo Peruzzi, której akcesoria możecie nabyć na ich stronie internetowej. Produkty są szyte we Włoszech, Polsce, Ukrainie i Czechach, a główną ideę stanowi: "Zaproponowanie oryginalnych wzorów, których produkcja będzie oparta o tradycyjne rzemiosło." W mojej kolekcji jest już kilka torebek i każdą uważam ja wyjątkową. Na blogu mogliście oglądać już kilka ciekawych modeli, czasem nawet niejednokrotnie. Moją ulubioną jednak, jest duża czarna torba, która w okresie jesienno-zimowym towarzyszy mi każdego dnia. Muszę przyznać, że zaznała już każdych warunków pogodowych, a mimo to ma się świetnie.

2.JPG

A co dla Was? Sprawdźcie moje propozycje i zobaczcie jakimi produktami z działu galanterii skórzanej, możecie uszczęśliwić najbliższych.

PORTFEL DAMSKI


Bez%2Bnazwy.jpg

PORTFELE MĘSKIE


Bez%2Bnazwy2.jpg

TOREBKI DAMSKIE

Bez%2Bnazwy3.jpg
page.jpg


SKÓRZANE SZASZETKI


Bez%2Bnazwy.jpg


TORBY MĘSKIE


7.jpg


Mam nadzieję, że moje propozycje przypadną Wam do gustu. Dajcie mi znać w komentarzach, na którą z tych cudownych skórzanych rzeczy skusilibyście się, gdybyście mieli zrobić komuś prezent. Z produktami marki możecie zapoznać się tutaj.

11.JPG

* wpis powstał we współpracy z marką Paolo Peruzzi

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.