Lista blogów » sylwetta

RĘKAWICZKI DO SAMOCHODU OD NAPO GLOVES

Zobacz oryginał

 

Witajcie!

Kto mnie zna, ten wie, że od dłuższego czasu tkwił we mnie lęk, który starałam się przełamać. Moim celem od dawna było to, aby móc jeździć swobodnie samochodem i przede wszystkim się go nie bać. Prawo jazdy mam od dawna. Mimo że je mam to, unikałam jazdy samochodem jak ognia. Byłam kierowcą tylko wtedy kiedy musiałam. Teraz się to zmieniło, jest coraz lepiej, a ja jestem coraz bliżej swojego celu. Co prawda jeszcze nie jeżdżę swobodnie, po dużych miastach tak jakbym chciała, ale to kwestia czasu, bo wszystko tak naprawdę siedzi w głowie. Już się tak nie boję, jak kiedyś i ten lęk znika z każdym dniem. Im więcej jeżdżę, tym jest lepiej i to mnie bardzo cieszy.

RĘKAWICZKI DO SAMOCHODU OD NAPO GLOVES

Jakiś czas temu miałam okazję w jednym z postów pokazać wam rękawiczki od Napo Gloves w zimowej stylizacji TUTAJ. Dzisiaj chciałabym przybliżyć wam kilka informacji o innym typie rękawiczek napoMODO, które świetnie sprawdzają się do samochodu. Rękawiczki wykonane są z najwyższej jakości skóry jagnięcej z Etiopii. Są  mięciutkie i przyjemne w dotyku. Dodatkowo są bardzo trwałe i wyposażone w technologię dotykową NAPOTOUCH. Co to oznacza? Dzięki temu możemy korzystać ze swojego telefonu oraz innych urządzeń z ekranami dotykowymi nie zdejmując ich z rąk. Technologia ta jest niewidoczna oraz nieścieralna, dzięki czemu są bardzo wytrzymałe.

Pewnie zastanawiacie się, po co nam rękawiczki do samochodu? Po pierwsze jest to dobra ochrona rąk zimą :), ale czy są potrzebne na inną porę roku? Myślę, że również fajnie sprawdzą się jesienią, wiosną, a nawet latem. Rękawiczki sprawiają , że przyczepność rąk do kierownicy jest lepsza i lepiej prowadzi się samochód. Dodatkowo zapobiegają przed poceniem się dłoni, co w znacznym stopniu ułatwia prowadzenie pojazdu. Znam przypadki osób, które mają właśnie problem z potliwością rąk. Przy prowadzeniu samochodu jest to na pewno uciążliwe, a takie rękawiczki znacznie to ułatwiają. Pomagają również, przy zmianie biegów powodują, że nie wyślizgują nam się z rąk. Można je używać o każdej porze roku, a inwestując w te dobrej jakości mamy gwarancję, że posłużą nam na lata. Jest jeszcze jeden plus, super prezentują się na dłoniach :)

W razie zainteresowania zakupem mam dla was rabat 15% na dowolny fason. Przy zamówieniu wystarczy wpisać hasło: sylwetta15. Rabat ważny jest do końca czerwca i nie łączy się z innymi rabatami.

Do następnego!

Sylwia

 

DSC_0702.1.jpg?resize=1170%2C775&ssl=1

DSC_0638.1.jpg?resize=1170%2C1767&ssl=1

DSC_0658.1.jpg?resize=1170%2C775&ssl=1

Artykuł RĘKAWICZKI DO SAMOCHODU OD NAPO GLOVES pochodzi z serwisu .

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.