Lista blogów » Secret Garden

Różowa wiosna!!

Zobacz oryginał
IMG_8295.JPGKto jeszcze nie wie, że miłość do różu od dzieciństwa mi nie przeszła? Chyba Wszyscy, którzy śledzą mojego bloga. Różowy płaszczyk, który jest w 100% wełniany krzyczał do mnie z wieszaka w Reserved i stał się moją miłością od pierwszego wejrzenia. Ale czy ciężko m się dziwić? Jest idealny.
Dobrałam do niego pudrową koszulkę mgiełkę i czarne, ulubione jeansy Massimo Dutti. Do tego przeźroczysta torebka, która od bardzo dawna była na mojej liście Must Have. Kupiłam ją specjalnie na wyjazd do Egiptu- oczywiście z myślą o późniejszych stylizacjach. Na sam koniec zostawiłam srebrne dodatki - biżuteria i czarne, delikatne z wężowej czarnej skórki mokasyny Kazar.
Odbiegając od stylizacji, w moim życiu wielkie  i małe zmiany. Po pierwsze od kilku dni jestem szczęśliwą narzeczoną!! a w Naszym domu zamieszkał maluszek o czarnej sierści- króliczek Lumek, którego zobaczycie już niedługo :)
Czasami naprawdę warto spojrzeć na świat przez różowe okulary i cieszyć się wszystkim :)IMG_8287.JPG

IMG_8290.JPGIMG_8290.JPG

IMG_8314.JPGIMG_8304.JPG


IMG_8319.JPG
IMG_8337.JPG
page.jpg
IMG_8339.JPGJeans Massimo Dutti    Bluzka Primark    Płaszcz Reserved    Buty Kazar    Torebka ZARA     Okulary eOkulary


Zaloguj się, żeby dodać komentarz.