Lista blogów » balaczka.blogspot.com

PTAK PREMIERY 2017

Zobacz oryginał

Witajcie:) W dniach 15-17.09 odbywały się Ptak Premiery, w których miałam okazję uczestniczyć. Świetne kolekcje oraz genialna muzyka podczas wieczornego bankietu sprawiły, że będę bardzo dobrze wspominać całe wydarzenie:) Na scenie swoje kolekcje podczas 3 dni zaprezentowali m.in Paprocki&Brzozowski, MMC, Maciej Zień i Edyta Górniak. Jednak jak zawsze opowiem Wam wszystko od początku;)

1.JPG


2.jpg


4.jpg


Późnym popołudniem 16 września wraz z @pivonia zjawiłyśmy się w Nowej Hali G w Ptak Fashion City znajdującej się w Rzgowie (obok Łodzi). Poznałyśmy tam pozostałe blogerki i influencerki, które razem z nami uczestniczyły w evencie. Później wybrałyśmy się do strefy Ptak Moda, aby wybrać kreacje na wieczór. Wybór był ogromny dlatego zajęło nam to dobrą godzinę, zanim wyszukałyśmy perełki dla siebie. Około godz 18 zaczęła się gala wieczorna. Na samym początku odbyła się ceremonia wręczenia pestiżowych Złotyc Manekinów, a później na wybiegu zaprezentowała się kolekcja Paprocki&Brzozowski oraz druga tworzona we współpracy z Edytą Górniak dla marki Naoko. Całą galę uświetnił występ Edyty Górniak, który był niesamowity. Uwielbiam ją odkąd usłyszałam jako mała dziewczynka Kolorowy Wiatr w bajce Disney'a Pocahontas i zobaczenie jej na żywo siedząc tak blisko było czymś niezwykłym. Po oficjalnej części pokazowej i koncercie organizatorzy przygotowali After Party dla gości, w świetnym towarzystwie, (spotkałyśmy m.in Patrizie Gucci!) zabawa trwała jeszcze kilka godzin na parkiecie (koniecznie śledźcie mnie na instagramie @balaczka i snapchacie, bo robie zawsze dużą relację).

IMG_3642.JPG


dsc0868-min.jpg


dsc0873-min.jpg


edyta-gorniak-naoko4.jpg


edyta-gorniak-naoko5.jpg

RBWW7466.jpg


IMG_3641.JPG


Następnego dnia zrobiłyśmy szybką sesję w hotelu Holiday Inn, a później ponownie wybrałyśmy się do Nowej Hali G na dalszą część pokazów. Zorganizowane było również spotkanie z Mają Sablewską. Udzielała porad dotyczących stylizacji, rozmawiała i robiła zdjęcia, a przede wszystkim była bardzo sympatyczna:) Na wybiegu pojawiły się również Supermodelki Plus Size z programu na TVN. Zapraszam do obejrzenia zdjęć z pokazów jak i tych robionych podczas całego wydarzenia przeze mnie. A już wiosną 2018 rusza kolejna edycja Ptak Premiery :)

IMG_7513.JPG


dsc0757-min.jpg


IMG_7532.JPG


IMG_7644.JPG


IMG_7691.JPG


całuję, A

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.