Lista blogów » Alice Cross

PODKŁAD MINERALNY - JAK DOBRAĆ IDEALNY ODCIEŃ? - ANNABELLE MINERALS

Zobacz oryginał
a6.jpg

Kosmetyki mineralne stają się coraz bardziej popularne ostatnimi czasy. Dziś chciałam Wam pokazać moje ulubione, te z Annabelle Minerals. Używam ich od ubiegłego lata i jestem bardzo zadowolona - z krycia, trwałości i ogólnego efektu jaki zostawiają na skórze. Są w 100% naturalne - to zmielone minerały - i dają naturalne, a zarazem trwałe wykończenie.


a3.jpg
a4.jpg
a5.jpg


Ostatnio Annabelle Minerals wypuściło serię małych próbek podkładów mineralnych zapakowanych w jedno pudełeczko - zestaw miniaturek podkładów. To idealna okazja do dobrania dla siebie odpowiedniego odcienia. W pudełku dostajemy 16 próbek podkładów w różnych odcieniach.

aIMG_4830.jpg
aIMG_4832.jpg

Dla mojej karnacji wzięłam pod uwagę dwie serie odcieni "Sunny" i "Golden". Jak widzicie najlepiej sprawdził się odcień "golden fair" i "golden fairest" - takie też mam w wersji pełnowymiarowej.

Świetnie do tych podkładów sprawdzają się też pędzle dostępne na stronie. Zapewniają idealne krycie i równomierne rozprowadzenie produktu na skórze.

Miałyście już styczność z mineralnymi podkładami? A może już od dawna korzystacie z produktów marki Annabelle Minerals? Koniecznie dajcie znać!

a1A.jpg

a2A.jpg

a4A.jpg

a5A.jpg

a3A.jpg
a6A.jpg


a2.jpg

aIMG_4834.jpg
a8A.jpg

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.