Lista blogów » Try To Save It

Nordic sweater

Zobacz oryginał
Witajcie!

Właściwie to powinnam napisać - Witajcie w Nowym Roku :) Ostatnie miesiące pędzą jak szalone, ja sama jestem bardzo zabiegana i rzadko pojawia się wolna chwila, żeby porządnie przysiąść nad nowym postem. Stąd wyjątkowo długa przerwa w publikacjach.  Ani się obejrzałam, a przyszła zima - póki co na szczęście bez śniegu i mrozu, jednak ciepłe szale i rękawiczki bardzo się przydają. 
Na początku nowego roku zawsze sporo się dzieje. W całym tym zabieganiu nie mamy głowy do myślenia o oryginalnych stylizacjach. Zimą trudniej jest wyglądać stylowo i ciekawie. Gdy za oknem niepogoda, najczęściej pragniemy, by okryć się od góry do dołu i jak najdłużej zatrzymać drogocenne ciepło. A przecież tyle jest możliwości - kolorowych czapek z rękawiczkami w zestawie, ogromnych i mięciutkich szali... Każdy pomysł na urozmaicenie codziennego ,,klasyka" jest dobry. A jeśli brakuje Wam kolorowych dodatków - wybierzcie się na wyprzedaże! Oryginalne akcesoria są teraz na wyciągniecie ręki :)
Ostatnio moim ulubionym, zimowym niezbędnikiem jest kolorowy sweter w norweski wzór. Ten typ zdobnictwa najczęściej pojawia się w kolekcjach jesienno-zimowych i najbardziej kojarzy się właśnie z tą porą roku. Mój cieplutki model został wyłowiony w second-handzie, tak samo zresztą jak i płaszcz. Mały akcent i cała stylizacja nabiera koloru :) 

5.jpg

4.jpg

1.jpg


2.jpg


3.jpg


6.jpg


7.jpg


8.jpg

Zdjęcia: Asio

Płaszcz, glany & sweter | Coat, boots & sweater: Vintage / Czapka, szal i spodnie | Beanie, scarf & trousers: Sinsay / Zegarek | Watch: Sajbazar / Plecak | Backpack: Zaful

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.