Lista blogów » Xavilove

Niedzielny spacer z dziećmi – elegancka mama

Zobacz oryginał

Elegancka mama? Jak najbardziej tak! Osobiście bardzo dobrze czuję się w takiej wersji i naprawdę lubię się tak ubierać. I choć najczęściej idąc z dziećmi na spacer zarzucam na siebie byle co, byleby wyjść z domu raz dwa – to na niedzielny spacer staram się ubrać tak, by poczuć się dobrze również sama z sobą.

 

Elegancka mama?

Tyle, że sam wygląd to nie wszystko. Spacer z dziećmi wymaga ubrania przede wszystkim wygodnego… Dlatego też, do białej eleganckiej koszuli założyłam modne jeansy z zamkiem biegnącym od przodu aż po pupę i wygodne buty na płaskiej podeszwie.  Miejska torba, która przypomina krojem nieco tą szarą torebkę mieści w sobie wszystko to, co niezbędne – chusteczki, wodę, przekąski, ale i aparat oraz telefon. Podobne równie fajne torebki znajdziecie tutaj: https://www.brytyjka.pl/torebki-kuferki-cat-21.html .

Czasem niewiele trzeba, a nasz look wygląda szykownie i nie koliduje z szaloną pogonią za dziećmi w parku.  Jestem ciekawa czy wśród Was również są jakieś mamy? Jak Wy lubicie się ubierać na niedzielny spacer z dziećmi ? dzieci-na-spacerze.jpg

dzieci-spacer.jpg

 

klasyczna-czarna-torebka.jpg

koszula-z-kieszonk%C4%85.jpg

naturalny-makija%C5%BC.jpg

spacer-z-dzie%C4%87mi.jpg

spodnie-z-zamkiem.jpg

stylizacja-mamy.jpg

stylizacja-na-spacer-1.jpg

torebka-miejska.jpgKoszula: SheIn       Torebka: Brytyjka.pl       Spodnie: Lollipop

Artykuł Niedzielny spacer z dziećmi – elegancka mama pochodzi z serwisu XaviLove.

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.