Lista blogów » Różnotematycznie.

NA SPORTOWO

Zobacz oryginał
Hej!

   No i mamy piątek. Ten tydzień w pracy był całkiem przyjemny, ponieważ były to tylko 3 dni - także pod kątem pracy w szkole nie przemęczyłam się aż tak, ale za to druga dosyć dała się we znaki - szczerze - bardzo uciążliwe bywa dla mnie zbyt długie siedzenie przy komputerze. Wtedy idealnym "wyjściem na przerwę" jest "wyjście na trening". I później wracam z zupełnie innym nastawieniem, samopoczuciem i łatwiej mi kontynuować pracę umysłową. I właściwie to bardzo lubię to, co robię, więc jestem daleeeeka od narzekania. Jeśli chodzi o najbliższe dni - plany na weekend są, grafik napięty też pod kątem pracy, ale kto jak nie ja ma dać radę? ;) 

  Dziś mam dla Was sportowy zestaw. Zdjęcia po raz kolejny musiałam wykonać w domu ze względu na fatalną pogodę, ale mam nadzieję, że będą one równie widoczne, jak te wykonane w świetle dziennym na zewnątrz. Leginsy, które mam na sobie, to najnowsza propozycja Avocadostyle. Spośród wielu legginsów dostępnych na rynku wyróżniają się po pierwsze - wygodą, po drugie - oddychającym, mega przyjemnym w dotyku materiałem, a po trzecie - ciekawym designem. Te z pozoru są bardzo klasyczne (połączenie kontrastujących kolorów), z tyłu mają wzór-serce, który od jakiegoś czasu jest hitem za granicą. I mają wysoki, wzmacniany pas - dużo dziewczyn wybiera właśnie takie, bo podkreślają figurę. Legginsy, ze względu na wzór, są dość odważne, ale uważam, że pewna siebie kobieta będzie się w nich dobrze czuła. Moim numerem jeden są jednak legginsy gray triangle

IMG_7848.JPG

bluzka - no name
legginsy - Avocadostyle
buty - Decathlon

IMG_7825.JPG
IMG_7839.JPG
IMG_7853.JPG
IMG_7869.JPG
IMG_7830.JPG
IMG_7861.JPG
IMG_7823.JPG
IMG_7832.JPG
IMG_7836.JPG
IMG_7849.JPG
IMG_7852.JPG
IMG_7867.JPG


 Jako, że nie zrobiłam w końcu swoich zdjęć pokazujących legginsy dokładnie z tyłu, to poniżej  zdjęcia ze strony sklepu, które prezentują właśnie tył legginsów - prawda, że efektowne? 

122741-116598-legginsy-sportowe-purple-t

Dajcie znać, co myślicie!

Buziaki,
Kats.

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.