Lista blogów » Mis Marli

My Christmas gift - Zestaw hybrydowy Semilac

Zobacz oryginał
W dzisiejszym poście chciałabym Wam pokazać mój świąteczny prezent. Właśnie zaczynam przygodę z hybrydą. Nigdy wcześniej nie miałam nawet okazji robić sobie paznokcie u kosmetyczki. Długo nie mogłam się przekonać do hybryd. Jednak po tylu pozytywnych opiniach poważnie zastanawiałam się nad kupnem, lecz Mikołaj mnie uprzedził :) Prezent idealny - praktyczny i wymarzony :)
1.JPG
Już przetestowałam i muszę powiedzieć, ze jestem oczarowana wygodą. Zwykle lakiery odpryskują już po 2 dniach, długo schną i to skutecznie mnie zniechęciło do częstego malowania paznokci. Tu nie muszę się martwić o żadną z tych rzeczy. Jedyny minus to cena lakierów i precyzja z jaką trzeba wykonać manicure. Jednak wiem z czasem nabędę tą umiejętność. A cena na pewno jest adekwatna do jakości i naprawdę warto zainwestować. Jak na razie mam dwa kolory lakierów hybrydowych (136 Creammy Muffin i 103 Elagant Raspberry), ale już teraz wiem, że to za mało i myślę nad kupnem jeszcze kilku. Jednak chciałabym wypróbować lakiery innych firm :)

Mikołaj naprawdę się postarał. Nie zapomniał o żadnej ważnej rzeczy niezbędnej do wykonania paznokci hybrydowych. W zestawie znalazłam lampę UV LED 24W Semilac, która naprawdę szybko utwardza lakier i cieszę się, że jednak dostałam tą z większą mocą, bo wystarczy 30 sekund aby utwardzić jedną warstwę oraz w przyszłości będę mogła spróbować przedłużyć swoje paznokcie :) Oczywiście base i top, 3 lakiery w tym jeden klasyczny i dwa hybrydowe, pilniczki drewniane, bloczek polerski, odtłuszczacz, waciki bezpyłowe, a do zdejmowania hybryd aceton i striper. Dodatkowo otrzymałam również eleganckie ołówki z logiem Selmilac i cukiereczki. Mikołaj postanowił zaopatrzyć mnie w pełnowymiarowe produkty, a nie zestaw startowy co faktycznie bardziej się opłaca. Więc jeśli same zastawiacie się nad jego kupnem  to również postawcie na kompletowanie aniżeli nabycie gotowego zestawu startowego :) 
2.JPG
3.JPG
4.JPG
4a.JPG
5.JPG
5a.JPG
6.JPG
7.JPG
8.JPGA tak prezentuje się mój pierwszy w życiu manicure hybrydowy. Kolor jaki mam na paznokciach to Creammy Muffin. Super, że znalazłam takiego nudziaka w swoim zestawie :) Wiem, że większość z Was ma już doświadczenie w hybrydach, dlatego liczę na Wasze wskazówki i porady na jaki lakier mam się skusić :) Wiem, że na pewno coś mi doradzicie :) 
9.JPG
10.JPG

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.