Lista blogów » Mis Marli

KWIECIEŃ 2017 - PODSUMOWANIE MIESIĄCA

Zobacz oryginał
4.JPG
A więc mamy MAJ – zdecydowanie najpiękniejszy miesiąc. Kwiecień był bardzo kapryśny, zwłaszcza ostatnie dwa tygodnie. Było zimno, mokro i ponuro. Taka pogoda nie sprzyjała zdjęciom, przez co ostatnio nie pojawiła się żadna stylizacja. Dzisiaj miał pojawić się post ze stylizacją, ale mój Ukochany nie mógł przyjechać, więc nie miałam fotografa. Myślę, że w środę już coś tu się pojawi ( o ile pogoda się nie zepsuje). Cierpliwości :*
Kwiecień minął mi bardzo szybko. W zasadzie nie robiłam nic nadzwyczajnego i czuję się jakbym nie wykorzystała go w 100 %.

BLOG
Po tym jak kupiłam nowy aparat staram się, by każdy post był perfekcyjny (na tyle, na ile to możliwe ) przez co statyw poszedł w odstawkę i zawsze staram się by ktoś z moich bliskich zrobił mi zdjęcia. Mój chłopak nie ma już dla mnie tak dużo czasu, a gdy już go znajdzie pogoda nam nie dopisuje. Ostatnio zdjęcia robiła mi koleżanka, która bardzo mi pomogła. Gdyby nie ona to w kwietniu na blogu pojawiłyby się tylko 2 stylizacje. Pamiętam jak w pierwszych miesiącach blogowania stawiałam aparat na krześle i robiłam zdjęcia samowyzwalaczem, później zakupiłam statyw i również dobrze się spisywał, ale teraz gdy mój blog jakiś poziom utrzymuje to ciężko mi wrócić do takiej techniki. Z perspektywy czasu zaczynam zastanawiać się czy aby nie lepszym rozwiązaniem byłaby współpraca z fotografem aniżeli zakup aparatu.
Obserwuje mnie wiele bardziej doświadczonych blogerek, jestem ciekawa jaką Wy technikę przyjęłyście. Macie zaprzyjaźnionego fotografa, męża, chłopaka, koleżankę, a może zdjęcia robicie same? Ja do tego ostatniego nie jestem przekonana. Denerwuje nie bieganie do statywu, a teraz gdy mam lustrzankę zdjęcia robione w ten sposób wychodzą średnio. Może mi coś doradzicie :) Liczę na Waszą pomoc.

Najpopularniejszy post ostatniego miesiąca: „ZWYKLAK”

Co u mnie? 


pl_batb_flex-hero_header_r_d65b743d.jpeg

Źródło zdj.: http://filmy.disney.pl

Piękna i Bestia (2017)
Premiera była już w marcu, ale ja zdecydowałam się go obejrzeć dopiero w kwietniu. Chyba nie muszę nikomu przestawiać tego filmu. Chociaż wiadomo jak się skończy dalej wzrusza, rozśmiesza i zaskakuje. Bajeczna scenografia, świetna obsada. Chociaż ta baśń nigdy nie należała do moich ulubionych to po tej ekranizacji bardzo ją polubiłam. Naprawdę warto obejrzeć :)  Migawki z Instagrama:

mix.gif


Ulubieniec miesiąca:

W kwietniu zdecydowanie polubiłam się z rozświetlaczem  Wibo, Glamour Shimmer. Polecany przez wiele osób, więc w końcu się na niego skusiłam. Jest naprawdę fajny. Buzia wygląda promiennie i naturalnie. Przez to, że posiada kilka kolorów każda znajdzie coś dla siebie.  Mi zdecydowanie podoba się połączenie ich wszystkich :)  Nie sądziłam, że aż tak go polubię. Dodatkowo spełnia też funkcje cienia do powiek i co najważniejsze jest to produkt bardzo trwały :) 

DSC_0058.JPG

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.