Lista blogów » Xavilove

Kolczyki W. KRUK w eleganckiej stylizacji

Zobacz oryginał

Kobieta zmienną jest i zmienne są również jej gusta. Mam wrażenie,że wraz z wiekiem coraz bardziej cenię schludny i elegancki wygląd – nie lubię wulgarności, a moje ubrania są seksownie przyzwoite. Mimo to wciąż kocham błyszczeć dlatego też kluczową rolę w dzisiejszej stylizacji odgrywają modne kolczyki marki W.KRUK

W domu najczęściej ubieram się w to, co jest po prostu pod ręką. Zazwyczaj są to ubrania, które zarzucam na siebie wprost z suszarki; nieuprasowane i totalnie do siebie nie pasujące. Nie przywiązuje też uwagi do detali i innych dupereli, a moja biżuteria leży szczelnie zamknięta w ozdobnej szkatułce. Gdy jednak wyjeżdżamy gdzieś poza miasto, lubię czuć się i wyglądać nie jak kura domowa, ale jak kobieta… Prawdziwa, elegancka kobieta.

Kolczyki W.KRUK w eleganckiej stylizacji

Ja swoje piękne wiszące kolczyki w kolorze złotym dobrałam dziś do prostej lecz niebanalnej stylizacji. Klasyczna mała czarna  i czerwona unikalna marynarka tworzą zgrany i szykowny duet. Elegancja towarzyszy mi coraz częściej, a marka W.KRUK pomaga wydobyć z niej prawdziwą esencję. Swoją drogą, nie wiem czy wiecie, ale to właśnie pierścionek marki W.KRUK zapoczątkował parę lat temu nowy, piękny rozdział mojego życia… Nie ma się zatem co dziwić, że jest to marka, która darzę wielką sympatią i sentymentem.

Biżuteria prezentem idealnym?

Inspiracją do dzisiejszego wpisu były wiszące kolczyki marki W. KRUK w kolorze złotym.  Są idealnym dopełnieniem stylizacji, wisienką na torcie i akcentem szykownie dopieszczającym całość. Biżuteria to element rozpieszczający każdą kobietę i jestem pewna, że #PrezentIdealnyWKRUK sprawiłby radość zarówno Twojej dziewczynie, siostrze, jak i mamie.  I choć nie wszystkie kobiety noszą taką biżuterię na co dzień – każda, ale to każda lubi sięgać po nią chociażby w szczególnych okolicznościach.

Koniecznie sprawdź tutaj wszystkie propozycje od W.KRUK – być może dzięki Tobie kolejna kobieta poczuje się dziś doceniona?

elegancja4.jpgelegancja3.jpgelegancja2.jpg

kolczyki-kruk.jpg

elegancja.jpgKolczyki:  W.KRUK     Żakiet: SheIn

Artykuł Kolczyki W. KRUK w eleganckiej stylizacji pochodzi z serwisu XaviLove.

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.