Lista blogów » Moda na strychu

Jesienne nowości – 10/2018

Zobacz oryginał

Jesienne nowości w mojej szafie.

Hej! Po pierwsze, trochę mnie tutaj znowu nie było. Jednak postaram się to nadrobić. Po drugie, październik to wciąż intensywny okres w pracy, ale nie tylko. Lubię angażować się w sprawy społeczne, dlatego też wybory samorządowe również nieco mnie pochłonęły. Po trzecie, sporo się dzieje w moim życiu ostatnio, ale o tym przy innej okazji.

Dziś natomiast, chciałabym się z Wami podzielić kilkoma rzeczami zakupionymi w październiku. Niestety, nie udało mi się nic upolować podczas weekendu zniżek. Ze względu na wspomniany już wcześniej brak czasu.

Dawno nie było takiego wpisu, choć oczywiście drobne zakupy zdarzały mi się regularnie, więc pora to nadrobić. Nie wracam już do poprzednich zakupów, mam jednak nadzieję, że uda mi się podzielić pozostałymi nowościami w konkretnych stylizacjach i wtedy wspomnę o tym co, gdzie i za ile.

Ulubione sklepy.

Tym razem postawiłam na moją sklepową klasykę, a konkretniej odwiedziłam takie sklepy jak H&M, Reserved, Zara, Orsay i Sinsay. Oczywiście, zajrzałam też do innych sieciówek, ale w rezultacie jakoś nic tam nie wpisało się w moją listę zakupową. Tymczasem, zobaczcie sami moje jesienne nowości.

jesienne-nowo%C5%9Bci-sukienka-w-c%C4%99 bia%C5%82a-koszula-reserved-jesienne-now sukienka-zara.jpg spodnie-zara-jesienne-nowo%C5%9Bci.jpg sweter-orsay.jpg sweter-guziki-orsay.jpg czarny-golf-sinsay.jpg koszulka-szara-sinsay.jpg ciep%C5%82y-sweter-sinsay.jpg

Podsumowując, ciekawa jestem co sądzicie o moich jesiennych nowościach. Upolowałyście też coś nowego w tym miesiącu? Jeśli tak, to koniecznie podzielcie się swoimi łupami w komentarzach. Ponadto, możecie też przesyłać zdjęcia i linki, chętnie na nie spojrzę. Do usłyszenia!

POLUB MNIE NA:

Facebook / Instagram / Twitter

Artykuł Jesienne nowości – 10/2018 pochodzi z serwisu Moda na strychu.

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.