Lista blogów » Sandicious: moda & diy

JAK NOSIĆ MODNIE DRES?

Zobacz oryginał

Modny dres – MODNAPOLKA.pl

Dres, niegdyś kojarzony że strojem na siłownię, na stałe wpisał się do świata mody. Na ulicę wyszedł kilka dobrych lat temu i zdobył serca miłosniczek mody na całym świecie. Jak nosić modnie dres?

JAK NOSIĆ MODNIE DRES?

Dres wyszedł z siłowni na ulicę kilka sezonów temu. Zapewne wiele osób kojarzy jeszcze dres z bawełnianego weluru firmy Juicy Couture, który lansowała m.in. Paris Hilton. Nie można zapomnieć również o dresach Adidas z trzema paskami. jeszcze szare dresy z grubej bawełny, które noszone w zimowym okresie do butów emo. Obecnie dresy są dostępne w różnych kolorach, wzorach, a także fasonach. Tym samym robią się od swoich dawnych modeli. Mamy nie tylko szerokie, ale i zwężane. A jak nosić modnie dres? Na różne sposoby – najlepiej do adidasów, ale można je łączyć nawet z eleganckimi elementami jak np. szpilki (tzw. sporty chic). Jako fanka sportowego stylu, mam kilka par dresów. Do mojej kolekcji dołączył kolejny – przesłodka bluza i spodnie  od lapnas – sklep,  w którym zakochałam się od pierwszego zamówienia. Lapnas to polska marka, która tworzy cuda dla Pań lubiących wyróżniać się z tłumu i zabawę modą. Koniecznie zajrzycie do sklepu i przekonajcie się sami! Dres połączyłam z mega wygodnymi adidasami, które dostaniecie w sklepie FOOTWAY.

pants – lapnas / blouse – lapnas / shoes – FOOTWAY
jak-nosic-modnie-dres-1.jpgjak-nosic-modnie-dres-2.jpgjak-nosic-modnie-dres-3.jpgjak-nosic-modnie-dres-4.jpgjak-nosic-modnie-dres-5.jpgjak-nosic-modnie-dres-6.jpgjak-nosic-modnie-dres-7.jpgjak-nosic-modnie-dres-8.jpgjak-nosic-modnie-dres-9.jpgjak-nosic-modnie-dres-10.jpg

ap-logo-transparent-small.png

Artykuł JAK NOSIĆ MODNIE DRES? pochodzi z serwisu MODA DAMSKA SANDICIOUS.

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.