Lista blogów » My Little Empire Fashion

GRUNGE style

Zobacz oryginał

Hej Kochani przybywam po chwili milczenia, ale tak, jak już Wam pisałam pracuję nad projektem metamorfoz, który pochłania mnie w całości. Efekty już wkrótce na blogu, więc czekajcie cierpliwie.
A teraz chciałam zaprosić Was na opis ostatniej sesji zdjęciowej, w której miałam przyjemność brać udział i tworzyć stylizacje. Ujęcia były w klimatach grunge, popularnego stylu lat 90-tych.

K20_watermelon.jpg


Grunge to styl w modzie, który opanował świat w latach 90-tych, za sprawą grungowych zespołów, takich jak, np. Nirvana. Charakteryzował się za dużymi, poniszczonymi ubraniami. Wielkimi swetrami, flanelowymi koszulami w kratę, podartymi spodniami czy spódnicami maxi. Osoba w stylu grunge niosła glany lub stare trampki. Nie był to idealny, kobiecy zestaw, ale miał swój klimat i charakter.
Zainspirowana tym modnym lookiem z ubiegłego wieku i zespołem Nirvana, bo jestem fanką ich muzyki. Postanowiłam stworzyć stylizacje, które świetnie wpasują się w tamten okres. ale dodałam coś od siebie - trochę kobiecości, koloru i modowych, artystycznych akcentów.
Jak zawsze podczas sesji towarzyszył mi mój niezawodny team - wizażystka: Karolina Kowalowska i fotograf: Monika Gajos, a pozowała piękna i utalentowana: Kasia Olipra.
Zapraszam Was do obejrzenia naszej wspólnej pracy, moich stylizacji stworzonych na potrzeby sesji zdjęciowej i fajnego, mocnego klimatu lat 90-tych.

K12_watermelon.jpg
K13_watermelon.jpg
K14_watermelon.jpg 
K24_watermelon.jpg
K26_watermelon.jpg
K29_watermelon.jpg
K30_watermelon.jpg 
K40_watermelon.jpg
K41_watermelon.jpg
K44_watermelon.jpg
K48_watermelon.jpg
K49_watermelon.jpg 
K2_watermelon.jpg
K3_watermelon.jpg 

styl. JA :)) 

Kochani i jak się podoba sesja zdjęciowa ? Stylizacja, którą stworzyłam ? A może jesteście fanami stylu grunge ? 
Na zakończenie chciałam podziękować wszystkim zaangażowanym w ten projekt - dziewczyny jesteście super !!
A Was zapraszam do komentowania i inspirowania się, do zobaczenia.
Marzka

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.