Lista blogów » Lumpola Style

Czerwony miś w marynarskim stylu / Red teddy bear in a sailor style

Zobacz oryginał
Bardzo dziękuję za wszystkie przemiłe komentarze do włóczkowej choinki, która była takim trochę pół żartem, a spotkała się z bardzo fajnym przyjęciem :) Dziś wyskakuję z marynarskimi klimatami, które nie kojarzą się raczej z sezonem zimowym. Nie wiem dlaczego, bo przecież marynarze pływają przez cały rok i czerwone misie też tak chcą! :)

11%2Bfuterko%2B26%2Btak%2Bgotowe.jpg


Trochę o stylizacji

Nasz czerwony puchaty miś postanowił się zaokrętować. Włożył dżinsy z podwiniętymi nogawkami i kraciastymi, wykończonymi czerwonymi lampasami i skórkową lamówką mankietami, takie od wody w piwnicy albo od tej przelewającej się przez pokład gdy fale. Do tego wielki pasiasty biało-granatowy sweter spięty parcianym paskiem w biało-granatową szachownicę i oczywiście dłuższe czerwone futerko, takie co grzeje nereczki i niżej też trochę potrafi, no i jest mega modne tej zimy. Na nogach ma welurowe granatowe skarpetobotki na niskiej szpileczce. Tych butów nie przemyślał praktycznie, temat potraktował raczej lekko i estetycznie. Mówiąc mało oględnie, głuptak się wystroił jak śledź na święto morza, bo chciał być trendy i mieć "wejście" po trapie chyba ;) Natomiast przemyślał wnikliwiej temat bagażu, dlatego zabrał pakowną ciemnoniebieską torbę aktówkę, drukowaną w kotwice, i wykańczaną czerwienią i złotem oraz podręczną małą sakiewkę na pasek i na kasę, też niebieską, też modną, w dodatku nabijaną złotymi ćwiekami, tak na bogato. W torbie, która była już TU, ma ciepły granatowy szal, zamienne ciepłe nieprzemakające buty i marynarską czapkę. Za rękawiczki wystarczą przydługie rękawy. Spakował też mnóstwo dobrego humoru i nawet dobre samopoczucie wyjątkowo zmieścił bez upychania :)


Zapraszam do obserwowania i do polubienia mojej strony na fb LUMPOLASTYLE


Dziś wszystko co mam na sobie pochodzi z second-handów.
Today I'm wearing everything from second-hand shops.

futro/fur - TOPSHOP ( new ) - BIGASTYL
 sweter/sweater - SPRIGFIELD  - BIGASTYL
buty/shoes -  MARKS&SPENCER - BIGASTYL
spodnie/pants - GREEN HOUSE
torebka/bag - POULS BOUTIQUE
minibag - NN
pasek/belt - NN

11%2Bfuterko%2B15%2Btak%2Bgotowe.jpg

11%2Bfuterko%2B10%2Btak%2Bgotowe.jpg

11%2Bfuterko%2B8%2Btak%2Bgotowe.jpg

11%2Bfuterko%2B24%2Btak%2Bgotowe.jpg

11%2Bfuterko%2B21%2Btak%2Bgotowe.jpg

11%2Bfuterko%2B18%2Btak%2Bgotowe.jpg

11%2Bfuterko%2B5%2Btak%2Bgotowe.jpg

11%2Bfuterko%2B17%2Btak%2Bgotowe.jpg

11%2Bfuterko%2B12%2Btak%2Bgotowe.jpg

11%2Bfuterko%2B25%2Btak%2Bgotowe.jpg

11%2Bfuterko%2B23%2Btak%2Bgotowe.jpgBardzo uszczęśliwia i motywuje mnie każdy ślad Twojej tu obecności, dlatego serdecznie dziękuję za odwiedziny na moim blogu i za wszystkie komentarze. Zapraszam do oglądania i czytania, a jeśli Ci się spodoba, do obserwowania :)


Every trace of your presence here makes me happy and motivates me, so thank you so much for visiting my blog and for all the comments. I invite you to watch and read, and if you like it, to observe :

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.