Lista blogów » babooshka1963.blogspot.com

Ciepły czerwony płaszcz

Zobacz oryginał

Prezentowałam go w kwietniu, ale tak naprawdę dopiero teraz nastała na niego pora. Wtedy kupiłam go, bo bałam się, że mi go wykupią, a bardzo mi się spodobał, teraz jest jeszcze więcej takich płaszczy i kurtek, co mogłyby zamieszkać w mojej szafie. Noszę go prawie codziennie, jest  miły w dotyku. Tkanina z której jest wykonany przypomina wełnę,  oczywiście jest czerwono-czarny, czyli w obu ulubionych przeze mnie kolorach. Bonprix ma bardzo dużą ofertę fajnych ubrań, nie tylko płaszczy i kurtek, ale swetrów, sukienek, spodni, koszul. A wiedzieliście, że można tam kupić też pościel, ręczniki, piżamy,  akcesoria ozdobne, świąteczne, łazienkowe. Lubię tam wpadać i sobie typować, co mi się podoba.

1.jpg


2.jpg


3.jpg


Tym razem przedstawiam Wam po raz kolejny ubrania, które już mam, nie ma dzisiaj żadnej nowości. Ale tej sukienki nie prezentowałam z wysokimi kozakami, ani z tym płaszczem, ani z tą torbą. Torba  ostatnio dość często  mi towarzyszy, jakoś się do niej przykleiłam, polubiłam i nie mogę się z nią rozstać.

4.jpg


5.jpg


6.jpg


7.jpg


8.jpg

Płaszcz ma ocieplacz, dlatego idealnie wpisuję się w tą porę roku, wysoka stójka może zastąpić nam gruby szalik, w zupełności chroni naszą szyję. Zaletą jego jest również jego długość, idealna do samochodu.


9.jpg


10.jpg


11.jpg


12.jpg


13.jpg


14.jpg


15.jpg


16.jpg


17.jpg


18.jpg


płaszcz - Bonprix
sukienka - Zara
kozaki - Carinii
torba - VeraPelle

fot. Sylwan
Zapraszam do zostawienia komentarza, dziękuję za odwiedzenie mojego bloga. Thanks for visiting and your comments. Greetings! Miło mi będzie, jeśli dodasz mnie do Oberwowanych

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.