Lista blogów » Madzia Rębowiecka

bye bye styczeń.

Zobacz oryginał
IMG_2709.JPG


Garść inspiracji prosto z zza oceanu :) I nowy kalendarz na 2018. Jak prezentują się Wasze kalendarze na Nowy Rok? Ma dla Was znaczenie wygląd kalendarza? Czy nie przywiązujecie do tego uwagi? W tym roku mój wybór padł na modowe klimaty.

IMG_2708.JPG

Niedzielne przyjemności. 

IMG_2707.JPG

W poszukiwaniu wiosny. 

IMG_2722.JPG

W drodze na fotki z uroczą kokardą w roli głównej - jeśli ominął Was post z tym lookiem, to zapraszam do nadrobienia - KLIK ;)

IMG_2720.JPG

Wieczór z modą męską. W końcu Panowie też muszą wyglądać stylowo i z klasą, prawda? Swoją drogą często spotykam na ulicach pary, gdzie kobieta zadbała o swoją stylizację od butów po apaszkę, a jej mężczyzna zupełnie zaniedbany... Bardzo kłuje mnie to w oczy. Nie chodzi o to, że musi wyglądać w zgodzie z panującymi trendami, ale ważne by wyglądał schludnie i estetycznie... Drogie Panie, pomyślcie czasami o Waszych mężczyznach jeśli im samym jest ciężko okiełznać swój wizerunek... 

IMG_2712.JPG

Słodka przesyłka od Domodi. Dziękuję!

IMG_2713.JPG

Nowości kosmetyczne. 

IMG_2711.JPG

Domowe smakołyki. Faworki i tiramisu.

IMG_2718.JPG

Miałam okazję uczestniczyć w warsztatach makijażu dziennego i wieczorowego. Spotkanie zorganizowane przez stylistkę Anię Mikulską i makijażystkę perfumerii Douglas. Było świetnie. Polecam Wam wybrać się na takie warsztaty, gdyż można dowiedzieć się wiele ciekawostek urodowych i poznać triki makijażowe, dzięki którym uda nam się osiągnąć perfekcyjny makijaż. 

IMG_2715.JPG

Idealny zestaw na zimowy wieczór. 

IMG_2723.JPG

Czasami też chodzę w związanych włosach. Kiedyś nie wyobrażałam sobie innej fryzury, a teraz jestem przyzwyczajona do rozpuszczonych włosów. 

IMG_2717.JPG

Bez kawy ani rusz! Green Caffè Nero to najładniejsze kawiarnie. Uwielbiam ich klimat. Mam nadzieję, że niebawem zawitą również do Łodzi. 

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.