Lista blogów » Lumpola Style

Biało na białym / White on white

Zobacz oryginał

Piszę migiem tego posta, zanim moja radość się ulotni cichaczem, najgorzej, gdy z płaczem ;) Naprawdę miałam ochotę zrobić jakieś zdjęcia i puścić posta, i naprawdę, gdy udało mi się z tych zdjęć coś wybrać, to ucieszyłam się bardzo. Moja chwilowa równowaga jest jednak bardzo chwiejna i wystarczy czasem jedno słowo, jedna opinia, nawet w odczuciu wszystkich innych pozytywna i budująca, tylko w moim przekonaniu nie, by moje ostatnie piwnice wyciągnęły po mnie ponownie swe macki. Muszę być bardzo, bardzo ostrożna, muszę dmuchać na zimne i Was także o to proszę :)


biale%2B30%2Btak%2Bgotowe.jpg
O biało-białej stylizacji zimowej rozmarzałyśmy się z Anną Drobiazgową wielokrotnie, od kilku sezonów, ale jakoś się nam nie poskładało. Tymczasem nastał mój okres separacji z blogiem, kiedy raczej tylko marudziłam i odgrzewałam kotlety. Z ogromną radością za to przeglądałam inspiracje modowe i wnętrzowe na instagramie. Z niezwykłym wzruszeniem podziwiam szczególnie wszystkie stylizacje Reni Jaz, ale to już dobrze wiecie. W tym czasie mojej absencji blogowej Renia pokazała zachwycającą biało-białą stylizację. Zaraz potem podczas moich bardzo teraz rzadkich wypadów do lumpeksów zaczęły mi wpadać w oko po kolei wszystkie te rzeczy, które dziś mam na sobie. Jakby na mnie czekały, żebym mogła też w końcu zrobić mój własny, tak dawno wymarzony biały look :) Nawet czapko-kapelusz przyplątał się jako ostatni, ale nie miałam do niego dziś nastroju. Pokazywałam go już na fb i insta w moich codziennych stylizacjach. 
    
Oddaję tego posta w Wasze ręce. Rzeczywiście dzisiejsze rokowania są takie, że do mojego całkowitego rozwodu z modą raczej nie dojdzie. Jak się będą układać moje z nią stosunki dyplomatyczne, tego jeszcze nie wiem. Zależy to od mojej formy i od ludzi, na ile i jak będą pociągać za struny mojej przewrażliwości, oczywiście najczęściej bezwiednie.

Zapraszam do obserwowania i do polubienia mojej strony na fb LUMPOLASTYLE
Dziś prawie wszystko co mam na sobie pochodzi z second-handów.
Today I'm wearing everything from second-hand shops.

płaszcz/coat - QUO ( kaszmir ) 
golf/turtle neck - NN ( wełna merynos )
buty/shoes - NN
torebka/bag - MONNARI ( 10-letnia )
spódnica/skirt - C&A
okulary/glasses - NN
szal/shawl - NN


biale%2B27%2Btak%2Bgotowe.jpg


biale%2B13%2Btak%2Bgotowe.jpg


biale%2B28%2Btak%2Bgotowe.jpg


biale%2B1%2Btak%2Bgotowe.jpg


biale%2B16%2Btak%2Bgotowe.jpg


biale%2B22%2Btak%2Bgotowe.jpg


biale%2B25%2Btak%2Bgotowe.jpg


biale%2B29%2Btak%2Bgotowe.jpg


biale%2B21%2Btak%2Bgotowe.jpg


biale%2B26%2Btak%2Bgotowe.jpg


Bardzo uszczęśliwia i motywuje mnie każdy ślad Twojej tu obecności, dlatego serdecznie dziękuję za odwiedziny na moim blogu i za wszystkie komentarze. Zapraszam do oglądania i czytania, a jeśli Ci się spodoba, do obserwowania :)

Every trace of your presence here makes me happy and motivates me, so thank you so much for visiting my blog and for all the comments. I invite you to watch and read, and if you like it, to observe :)

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.