Lista blogów » Ada Zet

288. Stylizacja: płaszcz, szalik w renifery, czerwone rękawiczki

Zobacz oryginał
winter%2Bphoto%2Btulbmr.jpg

Długo czekałam na piękną zimę i puszysty śnieg. Dzisiaj udało mi się wybrać na pierwsze zdjęcia w zimowej scenerii. Oprócz stylizacji zrobiłam parę klimatycznych i bardziej kreatywnych ujęć. 
To mój pierwszy wpis napisany i dodany w 2019 roku. Myślałam, że zamiast niego pojawi się podsumowanie grudnia albo i całego 2018 roku. Brakuje mi jednak weny by przysiąść do tego zadania. Dzisiejsza sesja była spontaniczna. Odwiedziła mnie kuzynka, zrobiła warkocze i stwierdziłyśmy, że żal byłoby nie skorzystać z dobrej pogody i pięknej, śnieżnej scenerii. 

p%25C5%2582aszcz%2Bzimowa%2Bstylizacja.j


Czarny płaszcz często przewija się w moich stylizacjach, ale przyznaję, że na co dzień zdecydowanie wolę kurtkę. Szalik z uroczym motywem reniferów dostałam od mamy, a rękawiczki kupiłam w sklepie Sinsay. Mają mi służyć nie tylko do noszenia, ale również jako rekwizyt do zdjęć. 

czerwone%2Br%25C4%2599kawiczki%2Bsinsay.

stylizacja%2Bz%2Bp%25C5%2582aszczem.jpg

Mam nadzieję, że w Nowym Roku lepiej zadbam o swojego bloga i organizację czasu. Przyłapałam się na tym, że bardzo chciałabym robić i wprowadzać nowe rzeczy, ale wciąż brakuje we mnie determinacji, aby przysiąść na chwilę i faktycznie rozpocząć to działanie. Przyznaję, że w tym roku nie przygotowałam noworocznych postanowień, ale wiem na czym mi zależy. Zauważyłam też, że wiele moich planów jest zbyt ogólnych. Czas postawić na konkrety. Czas na intensywne działanie i pracę nad sobą. Nie chcę już dopuszczać do siebie złych dni, osób i emocji. Nie chcę już żyć tym co złe. Bo przez to zaczęło mi umykać to co dobre.

dwa%2Bwarkocze%2Bstylizacja.jpg

2019 rok dopiero się rozpoczął, ale już wiem, że będzie dla mnie przełomowy. Trochę się boję, ale strach zostaje przełamany przez jeszcze większą ekscytację. Mam nadzieję, że będziesz dobry... r%25C4%2599kawiczki%2Bczerwone%2Bzimowe.

r%25C4%2599kawiczki%2Bsinsay.jpg

zima%2Br%25C4%2599kawiczka.jpg

Mój Instagram : @adazet 

zimowy%2Binstagram.jpg

Tworzysz listę noworocznych postanowień? 

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.